Бидете информирани!

    
Понуда е завршена. Не ги пропуштај другите понуди, регистрирај се!
Регистрирај се, за да ги примаш нашите дневни понуди во твојата електронска пошта:

Повелете на пица Капричиоза за само 130 денари во ресотран Доминос !

130 ден
Вредност Попуст Заштеда
220 ден 40.91% 90 ден

Понудата е завршена
заврши на:

2011-10-25
во 00:00:00

Вкупно 26 купени

1 2 3
          
Во новоотворениот ресторан Доминос, со оваа понуда можете да добиете една пица Капричиоза од средна големина ( 32 cm пречник) , која е подготвена во фурна на дрва, со неодолив мирис и вкус

Секогаш свежо подготвените пици и други спрецијалитети ве очекуваат во ресотранот Доминос, Појдете со своите пријатели, семејство или соработници, и уживајте во убавиот мабиент, опуштената атмосфера и добрата музика 

Пицата е секогаш најдобар избор , за сечиј вкус, особено задоволство им приредува на најмалите членови од вашите семејства


Детали за понудата

Секој може да купи неограничен број купони за себе и за пријатели 

Купоните може да се користат од 25.10.2011 до 25.11.2011 година 

Потребна е резервација на телефонскиот број 077 673820

Купоните може да се искористат единствено во ресотранот, а не за носење или нарачки од дома 

Ресотран Доминос

ул: Бихачка бр:10, 1000 Скопје

На аголот спроти салонот на Симпо во населба Црниче


Повеќе за Ресотран Доминос

Повелете во новоотворениот пица ресотран Доминос, Ви нудиме голем избор на пастрмајлии и пици во три големини: средна, голема и фамилијарна. Уживајте во вашиот појадок, ручек или вечера 

Нашите пријатели